Medici na gynekologii

18.01.2019

povídka pro Tvoji inspiraci

Měla jsem volný víkend, sama pro sebe a nevěděla jsem co budu dělat. Kamarádky měly nabitou sobotu se svým partnerem, nebo byly na dovolené a já nevím co ještě. Sedla jsem za notebook a projížděla jen tak naslepo různé stránky a dámské diskuze. Po hodině hledání něčho, co by mě bavilo, jsem konečně narazila na erotický blog. Nějaká slečna tam psala o návštěvě climed.cz. Ihned mě to zaujalo, a tak jsem četla dál. Šlo o "hru na doktory". Hned jsem pocítila jisté vzrušení, až mě to překvapilo. Nikdy mě nenapadlo zajímat se o taký druh zábavy, kde vlastně ani nejde o sex, ale o vzrušení a hru, která se zdá až opravdová. Četla jsem ten dlouhý článek dvakrát dokola s otevřenou pusou a začínala jsem pátrát po těch zajímavých stránkách víc a víc. Napadlo mě, co si takhle vyhledat inzerát, kdo by hledal "pacientku"? Asi to byla oblíbená zábava, protože jsem docela rychle našla jednu seznamku, kde si tři mladí muži zadali inzerát, že hledají pacientku na jejich hrátky na doktora – gynekologa a kupodivu se to vše mělo odehrávat na klinice climed.cz. I když jsem byla hrozně zvědavá a nadržená, tak jsem chvíli váhala. Odešla jsem od počítače a šla si udělat oběd. Celou dobu jsem nad tím přemýšlela a stále víc a víc se přikláněla k variantě, že do toho půjdu. Dojedla jsem jídlo a sedla opět k počítači. Odpověděla jsem na inzerát: "Ahoj, ráda bych se s vámi sešla a zahrála Vám pacientku." S tlukotem srdce jsem zprávu odeslala. Po hodině mi přišla odpověď. "Ahoj, super. Sejdeme se na klinice. Přijď zítra v 15 hodin. Běž do čekárny, před ordinaci gynekologie." Brala jsem to jako objednaná pacientka, takže jsem nic nenamítala a napsala pouhé: "Ano, budu tam." Našla jsem si na mapě ulici, kde se klinika nachází. A večer jsem si šla lehnout s vědomím, že mě čeká "moje poprvé". Byla jsem bez sebe vzrušením a nemohla jsem ani usnout.

Ráno jsem se probouzela se skvělým pocitem. Čas ubíhal poměrně rychle a já se začala připravovat k odchodu. Vyrazila jsem z domu o půl třetí, cesta mi měla trvat asi dvacet minut. Na místo jsem dorazila dřív, na budově stálo climed.cz a s mírným třesem v ruce jsem zmáčkla kliku, vešla do haly a podle šipek našla čekárnu gynekologie. Posadila se na židli, podívala se na hodiny. Za pět minut tři. Začala jsem být nervózní, ale příjemně. Čekalo mě naprosto něco nového. Jak se mám chovat. Jako pacientka? Asi ano, protože o tom to celé je. Dělat, že je to doopravdy. Po chvilce se otevřely dveře a vyšel ,,pan doktor“. ,,Dobrý den, sestra tu dnes není, takže pojďte dál.“ Řekl velice hezký, vysoký a udělaný muž. Měl brýle a vousy. Líbil se mi. Když jsem vešla do ordinace, byli tam ještě další dva muži. Oblečeni také jako doktoři, ale byli o poznání mladší. ,,Tohle jsou dva mladí medici na praxi.“ Oba měli nějaké desky a tvářili se velice vážně. Pan doktor si sedl za počítač a vyhledal moji pomyslnou kartu pacientky. Seděla jsem vedle něj na židli a byla celá nervózní, co se vše bude dít. Po chvilce psaní na počítači se doktor odsunul od stolu, posunul si brýle na špičku nosu a řekl mi: ,,Tamhle se svlékněte.“ a ukázal na paravan, kam jsem si měla odložit. Odešla jsem za něj a ještě se ohlédla a zeptala se: ,,Úplně?“ ,,Ano, prosím, do naha.“ Odložila jsem si šaty a stydlivě přistoupila k lehátku.

"Ach bože, je tak nevinná a krásná", řekl jsem si v duchu a orosilo se mi čelo. Myslím, že mi dá zabrat, abych se na ni nevrhl a nepomiloval ji tu i před zraky svých kamarádů. No, nic, musím se tvářit profesionálně, i když je to moje první "doktořina". "Položte se prosím na lehátko" řekl jsem a pokynul jí, ať se položí a ještě zavolal blíž své dva kamarády. "Pokrčte a roztáhněte nohy od sebe" přikázal jsem.

Poslechal jsem všechno co po mě chtěl. Vzal si rukavice, namazal si prsty nějakým gelem a pomalu mi začal zasouvat jeden prst do mé vagíny. Jemně jsem se zatřásla. Přidal druhy prst a další rukou mi mojí dírku ještě víc roztáhl. Dva mladí medici se na mě podívali zblízka, něco si řekli a hned si zaznamenali svůj poznatek. Prsty vytáhl a řekl mi, ať se otočím a kleknu si na všechny čtyři. Opět jsem slyšela, jak si dává gel na prsty a začal mi roztahovat zadeček. Nejprve do mě zasunul jeden prst a zakmital s ním ve mně. Moc se mi to líbilo, ale nevěděla jsem, jak se mám chovat. Zavzdychání jsem se ale nemohla ubránit. Dal mi ještě víc nohy od sebe. "Podejte mi prosím teploměr" řekl jednomu z mediků. Pak mi teploměr začal zasouvat do mého zadečku. "Ještě jeden prosím" Ten druhý mi zavedl do již vlhké vagíny a takto mě chvíli nechali. Myslím, že se jen tak dívali, ale styděla jsem se otočit. Teploměr mi začal z obou dírek pomale vyklouzávat. ,,Podrže ji to tam prosím pár minut.“ Oba medici ke mně přistoupili a každý mi zasunul zpět do mě oba teploměry. Cítila jsem, jak je mám v sobě nadoraz.

"Dobře, můžete je vytáhnout" řekl jsem a oznámil jsem své pacientce, ať sleze z lehátka a postaví se. Poslechla.

Postavila jsem se a všichni tři ke mně přistoupili. Mladí medici mi začali prohmatávat prsa a doktor jim říkal, jak to mají dělat. "Dobře, já si to překontroluji." Podíval se na mě takovým dlouhým zvláštním pohledem a velice jemně mi začal osahávat a prohlížet prsa a hladit bradavky. Bylo to moc příjemné.

"Dobře, teď si vyskočte tady na křeslo a roztáhněte nohy" řekl jsem ji už s dosti vzrušeným hlasem. Myslím, že začínala být vlhká sama o sobě a nepotřebovala již žádný gel. Posadila se na křeslo, dala nohy od sebe a vzrušeně čekala, co bude následovat. Vzal jsem zrcadla a opatrně je zasunul její viditelně vzrušené vagíny a začal ji roztahovat. "Takže se pojďte podívat" pokynul jsem na kamarády - mediky. "Vidíte, takhle probíhá nejbežnější vyšetření.“ vysvětlil jsem jim.

Vzal mi stěr z pochvy. A nečekaně zasunul tentokrát rovnou dva prsty do zadečku. Vyndal ze mě zrcadla a každý z těch mediků do mě zasunul jeden prst. Hladili mi klitoris a střídavě do mě zasouvali prsty. Doktor mi kmital prsty v zadečku a stále ho roztahoval. Byla jsem natolik vzrušená. Tolik mužů jsem nikdy neměla, aby mi věnovali takovou pozornost a cítila jsem, že se blíží orgasmus. Co mám dělat, pomyslela jsem si. Ale věděla jsem, že se tomu neubráním. Přidávali na tempu. Jeden mi stále hladil klitoris a druhý mě prsty vzrušoval v mé lasturce. Roztahoval ji jednou rukou a prsty jezdil sem a tam. A pan doktor si dával záležet na dráždění análku. Vzdychala jsem čím dál víc a víc. Zaryla jsem nehty do opěrek u lehátka. Ano, už to bude, cítila jsem. Orgasmus se dostavil a byl úžasný. Silný a dlouhý. Vzdychala jsem a rozhodně jsem nebyla potichu. Když záchvěvy odezněly, všichni ode mě odstoupili s blaženým výrazem.

"Můžete se obléct" řekl jsem své spokojené pacientce. Snad neviděla, jak moc mě to vzrušilo.

Ano, viděla jsem, jak panu doktorovi i ostaním mladíkům byly těsné bílé doktorské kalhoty. Oblékla jsem se a přišla ke stolu za doktorem. Podal mi kartičku, kde byl napsaný datum a čas další návštěvy. Poděkovala jsem, rozloučila se a odešla bez dalších slov. V čekárně jsem se podívala na kartičku a překvapeně zjistila, ža další kontrola je už za měsíc. To je ale pečlivý pan doktor, zasmála jsem se a začala se těšit na další vyšetření mého těla. Kdoví, co se stane příště...


Povídka je smyšlená, stejně tak jako všechny postavy a události v ní. Jakákoli podobnost se skutečnými osobami nebo událostmi je čistě náhodná.

Diskuze k povídce

Zapoj se do diskuze k této povídce.

Pro možnost zapojit se do diskuze je nutné se přihlásit!

climed.cz

se nachází pár
kilometrů z D11
v malebné vísce u Hořic

Kontakt

Email: climed@seznam.cz
Tel: (+420) 735 944 616

Odkazy
Mobirise
Google

Feedback

Vaše nápady nebo upozornění na chyby zasílejte prosím na naši emailovou adresu.