Vitrína na nástroje

Dobová plechová vitrína na nástroje nejen dokresluje autentičnost ordinace studia climed.cz, ale zároveň nabízí možnost nákupu různého materiálu pro Tvoje hrátky. Některé nástroje jsou neoprodejné (peány, nůžky, pinzety ...) a některé můžeš za příznivé ceny zakoupit (kovová i plastová gynekologická zrcadla různých velikostí, cévky, jehly, zkumavky, šampusky, odběrové kelímky, roušky, návleky na boty, vyšetřovací rukavice atd.) Materiál, kde to jeho povaha vyžaduje (cévky, jehly, plastová zrcadla), je sterilní a je tak vhodný k okamžitému použití. Veškerý materiál, včetně kostýmů, je možné pouze zakoupit, nepůjčujeme ho a jsi tedy jistojistě jeho prvním uživatelem. Zakoupený materiál si samozřejmě můžeš také odnést.

<<< zpět na vybavení


Máme smysl pro detail. Abyste si užili co nejreálnější atmosféru tak ho vlastně mít musíme. Není něco dokonalé? Dalo by se něco vylepšit? Napiš nám o tom na náš email nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Štítky

clinic povídky dr. gyno vzrušuje Vás gynekologické křeslo klinik pronájem ordinace clinic sex clinic erotika klystýr při vyšetření sex v ordinaci vzrušující nahota v ordinaci klinik sex kandaulismus vzrušující násilí vzrušení v ambulanci kalhotky u doktora klystýr na gynekologii vzrušení u lékaře gyno sex vzrušuje Vás gynekolog ponižující vyšetření clinic studio ČR osobní prohlídka na letišti nahá na prohlídce doktoři a vzrušení gyno klinik gyno clinic vzrušující vyšetření nahý při odvodu

© 2015 - 2019 climed.cz. Všechna práva vyhrazena | Design by W3layouts