Lékařská baterie

Profesionální lékařská baterie s dlouhou pákou pro ovládání loktem. Prodloužená páka napomáhá snadnějšímu ovládání proudu a teploty body bez dotyku rukou. Profesionální baterie dokresluje pefektní reálnou atmosféru studia climed.cz. Jak je obvyklé, a některými normami dokonce vyžadované, teplá voda je vlevo, studená vpravo. Na stranách je vlevo (červený zásobník) umístěn dezinfekční prostředek na ruce (používá se po umytí rukou již bez vody) a vpravo (modrý zásobník) standardní tekuté mýdlo.

<<< zpět na vybavení


Máme smysl pro detail. Abyste si užili co nejreálnější atmosféru tak ho vlastně mít musíme. Není něco dokonalé? Dalo by se něco vylepšit? Napiš nám o tom na náš email nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Štítky

sex v ordinaci vzrušení u lékaře vzrušující vyšetření gyno sex vzrušuje Vás gynekolog nahý při odvodu klinik pronájem ordinace ponižující vyšetření vzrušující nahota v ordinaci klinik sex klystýr na gynekologii doktoři a vzrušení vzrušení v ambulanci clinic studio ČR osobní prohlídka na letišti dr. gyno gyno clinic clinic sex vzrušující násilí vzrušuje Vás gynekologické křeslo clinic povídky nahá na prohlídce kalhotky u doktora klystýr při vyšetření gyno klinik kandaulismus clinic erotika

© 2015 - 2019 climed.cz. Všechna práva vyhrazena | Design by W3layouts