Čekárna

Klinik studio climed.cz není jen o ordinaci, ale důsledně o celkové atmosféře. Proto je zde i čekárna s recepcí, která je Ti v rámci Tvého pronájmu také k dipozici a realita Tvých scénářů může být dokonalejší než provoz ve skutečné ordinaci. V čekárně je pět židlí a z některých z nich je při otevřených dveřích přímý výhled na křeslo do ordinace. Na televizi v čekárně může být obraz z ordinace v rámci některých kandaulistických scénářů nebo zde může být standardní televizní pořad jako ve skutečné čekárně. Je zde také nezbytný stolek s časopisy k ukrácení vzrušujícího čekání na "vyšetření".

<<< zpět na vybavení


Máme smysl pro detail. Abyste si užili co nejreálnější atmosféru tak ho vlastně mít musíme. Není něco dokonalé? Dalo by se něco vylepšit? Napiš nám o tom na náš email nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Štítky

sex v ordinaci vzrušující nahota v ordinaci clinic erotika gyno clinic nahý při odvodu doktoři a vzrušení klystýr při vyšetření vzrušuje Vás gynekolog ponižující vyšetření vzrušuje Vás gynekologické křeslo vzrušení u lékaře gyno sex vzrušení v ambulanci klystýr na gynekologii kalhotky u doktora klinik sex klinik pronájem ordinace kandaulismus osobní prohlídka na letišti clinic studio ČR clinic povídky clinic sex nahá na prohlídce dr. gyno vzrušující vyšetření gyno klinik vzrušující násilí

© 2015 - 2019 climed.cz. Všechna práva vyhrazena | Design by W3layouts