Anamnéza

Vedle pracoviště lékaře je samozřejmě umístěna židle pro pacienta/pacientku a jeho/její případný doprovod. Před vyšetření je samozřejmě vhodné nejdříve zjistit, co pacienta trápí a zjistit celkovou anamnézu. Židle jsou plastové, tedy lehce omyvatelné a udržujeme je v neustálé hygienické čistotě. To pro případ, že by již v této fázi byl/byla pacient/pacientka nahý/nahá.

<<< zpět na vybavení


Máme smysl pro detail. Abyste si užili co nejreálnější atmosféru tak ho vlastně mít musíme. Není něco dokonalé? Dalo by se něco vylepšit? Napiš nám o tom na náš email nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Štítky

vzrušující násilí gyno sex vzrušuje Vás gynekologické křeslo vzrušení u lékaře kalhotky u doktora clinic sex vzrušuje Vás gynekolog doktoři a vzrušení osobní prohlídka na letišti sex v ordinaci dr. gyno kandaulismus clinic erotika vzrušující vyšetření vzrušující nahota v ordinaci vzrušení v ambulanci klinik sex clinic studio ČR clinic povídky gyno klinik gyno clinic klystýr na gynekologii nahá na prohlídce klystýr při vyšetření klinik pronájem ordinace nahý při odvodu ponižující vyšetření

© 2015 - 2019 climed.cz. Všechna práva vyhrazena | Design by W3layouts